AKTUALNOŚCI



Certyfikat Siemens Solution Partner Food&Beverage

20-01-2022

Z przyjemnością pragniemy poinformować że ProAutomation uzyskało status EXPERTA w dziedzinie Food&Beverage, zgodnie w wymaganiami programu Siemens Solution Partner.


Wyjazd integracyjny 2021

18-12-2021

W tym roku w ramach wyjazdu szkoleniowo - integracyjnego gościliśmy w miejscowości La Val. Alpy przywitały nas słoneczną pogodą, lekkim mrozem, szerokimi trasami i doskonałymi warunkami zjazdowymi. W tym roku, oprócz realizacji wielu ciekawych projektów możemy pochwalić się również "Gazelą Biznesu". To już trzecia w naszym dorobku, co dobrze oddaje chęć dalszego rozwoju ProAutomation.

Gazele Biznesu 2020

10-05-2021

Z prawdziwą przyjemnością możemy poinformować, że ProAutomation zostało ponownie wyróżnione tytułem Gazeli Biznesu. Pomimo lockdownów w roku 2020, spowodowanych epidemią COVID-19, znaleźliśmy się prestiżowym gronie laureatów. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.


Mitsubishi System Integrator

12-01-2021

Miło nam poinformować, że w oparciu o dotychczasową współpracę oraz zrealizowane projekty ProAutomation otrzymało certyfikat programu Mitsubishi Electric System Integrator. Dziękujemy za wyróżnienie!


Wyjazd integracyjny 2020

19-10-2020

Rok pełen niespodzianek i nieoczekiwanych wydarzeń. Pomimo problemów z COVID-19 działamy i realizujemy kolejne projekty. A skoro pracujemy.. wypada również wypocząć. W tym roku podczas wyjazdu integracyjno – szkoleniowego gościliśmy w Zakopanem. Odkrywaliśmy uroki Tatrzańskiego Parku Narodowego przy zmiennej i bardzo ciekawej pogodzie. Był również czas na ognisko, wspólne posiłki.. i dużo śmiechu.


Spotkanie firmowe

16-04-2020

Tak jak większość firm, wprowadziliśmy zmiany organizacyjne związane z zagrożeniem epidemiologicznym. Zależy nam na Naszym Wspólnym zdrowiu więc jeżeli to tylko możliwe - pracujemy zdalnie. Ale nawet w takiej sytuacji można spotkać się w szerszym gronie. Spotkanie tym ciekawsze, że spontaniczne i.. zupełnie niepracowe :)


Nowe BIURO

19-03-2020

Stalo sie !! ProAutomation Sp. z o.o. ma nową siedzibę - Warszawa, ul. Podgórna 25. W niedalekiej przyszłości pochwalimy się zdjęciami - narazie wszytskich klientów i kontrahentów zapraszamy już pod nowy adres,

Wyjazd integracyjny 2019

19-12-2019

W tym roku w ramach wyjazdu integracyjno - szkoleniowego gościliśmy w Zillertal. W ramach odpoczynku po zajęciach szkoleniowych podziwialiśmy alpejskie widoki. Była to również świetna okazja do podsumowania roku. Po raz drugi otrzymaliśmy "Gazelę Biznesu", zostaliśmy również wyróżnieni w ramach rankingu "Diamenty Forbesa 2019". Wyróżnienia cieszą, tym bardziej że są efektem pracy całego zespołu ProAutomation.


Wyznaczamy standardy

05-07-2019

Podczas ogladania prezentacji na YouTube innej firmy integratorskiej łatwo zauwążyć, że system SCADA użyty na filmie - jest naszego autorstwa. To naprawdę wyróżnienie, że inni prezentują efekty naszej pracy jako wzór do naśladowania w ich materiałach marketingowych !


Diamenty Forbes 2019

12-06-2019

Miło nam poinformować, że zostaliśmy wyróżnieni w tegorocznym rankingu "Diamentów" miesięcznika Forbes. Nasz rozwój jest możliwy dzięki zaufaniu jakim darzą nas Klienci oraz pracy i zaangażowaniu zespołu inżynierów. Dziękujemy!


Gazele Biznesu 2018

19-04-2019

Z przyjemnością informujemy, że po raz drugi z rzędu ProAutomation zostało wyróżnione tytułem Gazeli Biznesu. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy się w prestiżowym gronie laureatów. Dziękujemy za współpracę oraz zaufanie.


Wywiad z Prezesem

25-03-2019

Na łamach magazyny studenckiego "semestr" ukazał się wywiad z Prezesem Zarządu Wojciechem Kucharskim. Tekst jest adresowany do studentów oraz absolwentów studiów technicznych w Polsce. Można się z niego dowiedzieć więcej na temat profilu działalności ProAutomation oraz jakie wymagania powinien spełniać potencjalny kandydat. Zapraszamy do lektury. '>>>Magazyn studentów semestr<<<'


Wyjazd integracyjny 2018

21-12-2018

W tym roku celem wyjazdu szkoleniowo - integracyjnego były ponownie Alpy. Nuda? Skądże! Pogoda dopisała, więc oprócz zajęć szkoleniowych była możliwość doskonalenia umiejętności narciarskich. Za ProAutomation pracowity rok: zrealizowaliśmy wiele ciekawych tematów, otrzymaliśmy "Gazelę Biznesu 2017", uzyskaliśmy status Siemens Solution Partner na kolejne lata. Rozwijamy się!


Staż w ProAutomation

28-11-2018

Przy współpracy z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej, prowadzimy rekrutację na stanowisko "Młodszy projektant układów automatyki - stażysta". Więcej informacji można znaleźć w zakładce [ KARIERA ] Zapraszamy!

Certyfikat Siemens Solution Partner

18-09-2018

Dzięki pozytywnej weryfikacji oraz zdanym egzaminom, uzyskaliśmy ponowną certyfikację w ramach programu Siemens Solution Partner.


Oferta stażu i pracy

16-05-2018

Rozpoczynamy kolejną edycję programu stażowego. Przy współpracy z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej, prowadzimy rekrutację na stanowisko "Młodszy projektant układów automatyki - stażysta". Poszukujemy również kandydatów na stanowisko "Projektant układów automatyki". Szczegółowe informacje można znaleźć w zakładce [ KARIERA ] Zapraszamy!

Gazele Biznesu 2017

09-03-2018

ProAutomation zostało wyróżnione tytułem Gazeli Biznesu 2017. Ranking Gazele Biznesu ukazuje się nieprzerwanie od roku 2000 i obejmuje najbardziej dynamicznie rozwijające się małe i średnie przedsiębiorstwa. Wręczenie tytułu odbyło się na uroczystej gali w Warszawie, w dniu 07.03.2018. Jesteśmy dumni, że w zaledwie kilka lat ProAutomation przekształciło się z niewielkiej działalności w firmę liczącą się na rynku automatyki. Było to możliwe dzięki ciężkiej pracy całego zespołu oraz zaufaniu jakim obdarzają nas klienci. Dziękujemy za współpracę. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania!





Wyjazd integracyjny 2017

20-12-2017

W tym roku nieco później niż zazwyczaj, ale za to "o poziom wyżej". Celem wyjazdu integracyjno - szkoleniowego zostały Alpy. Gościliśmy w malowniczej miejscowości Kaprun, gdzie prócz omówienia sukcesów i wzywań stojących przed ProAutomation, doskonaliliśmy umiejętności narciarskie. Nie zatrzymały nas nawet mróz i zamiecie śnieżne! ;)


ProAutomation w portalu AutomatykaOnline.pl

29-08-2017

Na portalu AutomatykaOnline.pl , w ramach współpracy z Omron Polska, ukazała się jedna z naszych publikacji: "Elastyczny system transportu wewnętrznego". Zapraszamy do odwiedzenia strony i lektury artykułu. http://automatykaonline.pl/Aplikacje/Inne-aplikacje/Elastyczny-system-transportu-wewnetrznego

ProAutomation w Magazynie Omron nr 6

14-08-2017

Omron Polska, zaprezentował kolejną edycję "Magazynu Omron". W tym wydaniu opisujemy wdrożenie elastycznego systemu transportu wewnętrznego. Punktem odniesienia są wyzwania związane koncepcją Industry 4.0 oraz korzyści z płynące jej wdrażania. Zapraszamy do lektury!


Certyfikat Siemens Solution Partner

10-03-2017

Z dumą informujemy że ProAutomation zostało wyróżnione certyfikatem Siemens Solution Partner. Traktujemy to jako zobowiązanie, wobec firmy Siemens oraz naszych klientów, żeby nieprzerwanie dostarczać produkty i usługi najwyższej jakości.


Wyjazd integracyjny 2016

10-10-2016

W życiu każdego inżyniera czas na odpoczynek jest niezbędny. W tym roku gościliśmy na pojezierzu Brodnickim w Wielkim Leźnie. W ramach przygotowanych atrakcji, mieliśmy możliwość spróbowania sił w jeździe samochodami terenowymi oraz na quadach. Nie zabrakło również wspólnego ogniska, meczów w siatkówkę i dobrej zabawy. Jesteśmy gotowi na kolejny rok wyzwań.


Referencje od Rittal

01-07-2016

Otrzymaliśmy nowe referencje - tym razem od firmy Rittal. Od początku działalności stawiamy na sprawdzonych dostawców - światowych liderów w swoich branżach. Dlatego certyfikat, i uznanie od jednego z nich, cieszy szczególnie.


ProAutomation w Magazynie Omron nr 5

18-05-2016

Podobnie jak w zeszłym roku, drukiem ukazała się kolejna edycja Magazynu Omron. W bieżącym numerze ProAutomation przedstawiło zrobotyzowane stanowisko pakujące, ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kontroli wizyjnej, bezpieczeństwa i sensoryki. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z cyfrową wersją Magazynu.


Konferencja Mitsubishi Electric

20-04-2016

W dniach 14-15.04.2016 uczestniczyliśmy w konferencji wertykalnej Mitsubishi Electric zorganizowanej pod hasłem "Jak tworzyć inteligentny zakład produkcyjny?". Dzięki zdobytemu doświadczeniu i zrealizowanym projektom przedstawiliśmy prezentacje dla dwóch (z pośród czterech) głównych branż produkcyjnych: "Food&Beverage" oraz "Consumer Packaged Goods". Tematami prezentacji były: "Nowoczesna automatyka drogą do zapewnienia najwyższej jakości" oraz "Roboty na straży OEE". Przedstawione wdrożenia obrazowały drogę od zakładu klasycznego aż po inteligentny - zawierającego elementy nadchodzącej (r)ewolucji Industry 4.0

Wyjazd integracyjny 2015

20-10-2015

Po wytężonej pracy przyszedł czas na wypoczynek. Podczas pobytu w Nowych Bagienicach mieliśmy okazję podsumować kolejny rok pracy oraz zaprezentować plany na bliższą i dalszą przyszłość. Nie zabrakło również relaksu i wypoczynku na świeżym powietrzu. Zabawa momentami była „wystrzałowa” ;)


"Omron Solution Partner"

17-08-2015

Miło nam poinformować, że ProAutomation sp. z o.o. zostało wyróżnione certyfikatem "Omron Solution Partner" na lata 2015-2016. Przyznanie certyfikatu jest potwierdzeniem wiedzy i umiejętności technicznych naszej kadry inżynierskiej oraz rekomendacją świadczonych przez nas usług.


Staż "Lato 2015"

09-07-2015

Przy współpracy z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej, zakończyliśmy nabór do programu stażowego "Lato 2015". Dziękujemy wszystkim kandydatom za nadesłane CV. Ze względu na duże zainteresowanie programem planujemy już kolejną edycję :)

ProAutomation w Magazynie Omron nr 3

28-03-2015

Drukiem ukazała się kolejna edycja Magazynu Omron. Premiera miała miejsce na targach Automaticon. W ramach publikacji ProAutomation zaprezentowało wdrożenie zintegrowanego systemu transportu, dystrybucji i buforowania. Na uwagę zasługują rozwiązania komunikacyjne oraz możliwości parametryzacji systemu. Zapraszamy do zapoznania się z cyfrową wersją Magazynu.


Większy zespół – większe biuro

02-03-2015

Nowe wyzwania projektowe wymagają większego zespołu inżynierskiego. Dlatego wraz ze wzrostem zatrudnienia postanowiliśmy powiększyć przestrzeń biurową. Nowe, większe biuro to lepsze warunki i komfort pracy oraz przestrzeń do dalszego rozwoju :) Nasza lokalizacja to niezmiennie Warszawa Annopol 4.

Wyjazd integracyjny

27-10-2014

Planując dalszy rozwój firmy, opieramy się na silnym i zgranym zespole inżynierskim. Wyjazd integracyjny do Zielonego Lasku pozwolił zaprezentować dokonania i cele firmy oraz aktywnie wypocząć.


Certyfikacja Wonderware

09-07-2014

Uzyskaliśmy tytuł "InTouch Certified System Integrator". Oznacza to, że Wonderware pozytywnie zweryfikował wiedzę naszych inżynierów poprzez egzaminy, oraz zrealizowane przez nas projekty referencyjne. Przed nami podniesienie certyfikacji do poziomu "System Platform".

Referencje od SIEMENS

07-05-2014

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy referencje od firmy Siemens. Traktujemy to, jako uznanie dla naszych umiejętności i zaangażowania. Jest to dla nas również motywacja do dalszej wytężonej pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dokumentem oraz do współpracy! [-->]

Nowe Biuro

01-10-2013

Z dniem 1.10.2013 rozpoczelismy prace w nowej siedzibie. Zapraszamy na ul. Annopol 4 w Warszawie (teren zakladow Koram ZZM)

Inne kontynenty

01-07-2013

Naszą ekspansję za granicę rozpoczęliśmy równo rok temu. W międzyczasie zrealizowaliśmy projekty w kilku miejscowościach na Litwie i Łotwie. Braliśmy również udział w uruchomieniu linii produkcyjnej w Hiszpanii. Teraz przyszła pora na inne kontynenty. Z dumą możemy pochwalić się otrzymaniem zamówienia z odległego kraju. i obiecujemy że to dopiero początek :)

Spółka z o.o.

01-03-2013

Z przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych stałych klientów nasza firma zmieniła formę prawną: od marca 2013 istniejemy na rynku jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Jesteśmy przekonani że nowa forma współpracy przyniesie kolejne owocne wdrożenia i pozwoli realizować coraz większe i coraz bardziej odpowiedzialne projekty.

Nowa strona WWW

01-03-2012

Witamy na naszej nowej stronie internetowej. Mamy nadzieję, że jej treść pomoże przybliżyć Państwu kim jesteśmy, co potrafimy - i przekona, że warto nam zaufać i podjąć długoterminową współpracę.